Категорії
Загальні новини

Свято Весни 2019: славнозвісна територія мегаполісу Baznykivka Town завойована!

24-26 травня 2019р.Б. на терені села Базниківка Бережанського району Тернопільської області відбулося станичне Свято Весни 2019 “Мафія, доляри, чорні окуляри».

24-26 травня 2019р.Б. на терені села Базниківка Бережанського району Тернопільської області відбулося станичне Свято Весни 2019 “Мафія, доляри, чорні окуляри».

Згуртувавшись своїми бандами тернопільські пластуни змагались між собою за право володіти територією мегаполісу Baznykivka Town.

Попереднім завданням ватажків банд було зібрати свою команду, і на першій ватрій підготувати  своє представлення – показати іншим з ким вони мають справу.
І якщо вдень банди будували споруди, облаштовували свої підтабори, та сумлінно кулінарили на кухні, то вночі на учасників СВ чекали “алярми”. Так першуном одного з алярму став юнак з к.ч.13 ім. Олекси Довбуша  – пл.уч. Вадим Кравчук.

В суботу учасники захищали честь своїх банд у спортивних змаганнях: футболі і волейболі та змагались в інтелектуальних бійках.

Останній день СВ був надзвичайно спекотним, – через температуру на дворі,та через роботу на польових кухнях наших банд, оскільки в цей день відбувався фінал кулінарного змагу в якому змагалося по двоє представників з різних банд, а саме з 13, 29, 42 та 58 куренів. Паралельно з тим судді перевіряли змаг з табірництва та найкраще передання атмосфери своєї банди на своєму підтаборі.

Тож за підсумками усіх змагань Станичного Свята Весни «Мафія, доляри, чорні окуляри», було виведено такі результати:

Найкраще втілення атмосфери своєї банди – банда «Діти Квіти» (к.ч.16 ім. Іванки Блажкевич)

1 місце в кулінарному змазі – банда «Фелічіта» (к.ч. 42 ім. Галини Дидик)

1 місце в інтелектуальному змазі – банда «Пекельні гальма» (к.ч.  58 ім. Катерини Білокур)

1 місце в спортивному змазі – банда «Фелічіта» (к.ч. 42 ім. Галини Дидик)

 

В загальному заліку були визначені такі призові місця:

1 місце – банда «Пекельні гальма» (к.ч. 58 ім. Катерини Білокур)

2 місце – банда «Фелічіта» (к.ч. 42 ім. Галини Дидик)

3 місце – банда «Гойра» (к.ч. 77 ім. Івана Гавдиди)

 

Провід щиро дякую усім учасникам Свята Весни 2019 за те, що надихали і так відповідально віднеслись до представлення свого куреня на заході. Гарного вам таборового літа.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *