Писар 51 куреня

Курінь число 51 імені Святослава Завойовника у Тернополі #СлавнеВійськоПофігійське

Пластова дружба починається зі спільних пригод

Дата публікації: 18 лютого, 2016, 22:06, Тема:
Захар Окаринський

Курінний суддя 51-го Захар Окаринський

Моє пластування почалося з мого першого табору — влітку 2011 року. Перед тим я чув багато розповідей про Пласт, бачив фотографії. Але сам на таборі я зрозумів що таке Пласт насправді, як то кажуть, на власній шкірі.

Мене вразило те, що пластуни дуже дружні — на таборі хлопці допомагали один одному, підтримували, ділились досвідом. Табір був настільки цікавим, я дізнався так багато нового, що захотів поїхати на новий табір. Вірніше, поїхати на ще багато різних таборів. Так я став новаком рою «Дракони ночі» гнізда число 15.

Тепер, я у пластовому юнацтві — у курені число 51 імені Святослава Завойовника, гурток «Білі ведмеді». Разом з друзями ми збираємось щотижня в пластовій домівці, ходимо на мандрівки, готуємось до таборів. Ми допомагаємо один одному — це принцип Пластового закону і так прийнято у нас в гуртку.

З новацтва виховник вчив нас бути твариськими, і тому, ми досі дружимо, не дивлячись на те, що половина нашого минулого рою стали юнаками 51-го куреня, а інші перейшли в інший курінь. Нас об’єднують спогади про минулі пригоди і табори, на яких були разом. Добре мати друзів, з якими знайомий давно, бо є що згадати від часів новацтва.

Білі ведмеді

Деякі члени гуртка «Білі ведмеді» підчас сходин в пластовій домівці.


 

Дисклеймер — 51 курінь так здає точку з проби «Скобиного Крила» (першої юнацької проби) Г4: …зробить допис на пластову тематику.

Коментарі та думки