Гурток це початок усього в Пласті

Дата публікації: 8 липня, 2016, 00:05, Тема:

uMotuNWQtXsПривіт, друзі. Я прийшла у Пласт більше року назад, а сталось це саме так. Дізналась я про пласт від своїх однокласників, а саме від Соломійки Козій ,що на наступний тиждень привела нас на гурткові сходини. Дівчата були дуже привітними, вони розмовляли на різні теми і вирішили обрати гуртковий провід. Мене обрали на посаду писаря, розповіли мені про всі його обов’язки, та вручили нам сильветку гуртка, сову.
Пластувати виявилось дуже весело та корисно, я з цікавістю почала відвідувати станичні акції. Мені дуже подобались відзначки і мені хотілось отримати їх все більше та більше. Перший мій нічліг на природі був на СВ 2015, де у мене та дівчат з мого намету сталась неприємна ситуація.
Під час ватри, розпочалась серйозна злива, а оскільки у нашого намету не було накриття, його залило водою. До цієї ситуації я не була готова, тому почала плакати. Дівчата з гуртку почали заспокоювати мене, а потім провід розселив нас по різних наметах.
Після Свята Весни ми стали сильнішими, навчились допомагати один одному в різних ситуаціях. Хоч деколи ми сваримось, але бути ображеними один на одного більше години не можемо. Я хочу подякувати усім совенятам, моїй виховниці Наталі, за те, що виховали мене такою.

Коментарі та думки