Мізюк Артем

Пл.уч., сам.г.ч.1 "Вовки" при к.ч.77 ім.І.Гавдиди, журналіст прес-служби Тернопільського Пласту

Пласт більше, ніж ГРА!

Дата публікації: 1 листопада, 2015, 13:57, Тема:

СКОБ всім блогерам та відвідувачам!)

Недавно на днях зрозумів, що блог пустий та давно пора його наповнювати. Отож, я розкажу про Пласт, як не про Велику Гру, а як ціле життя!

Прийшовши у цю організацію більше року назад прямо на своє день народження я не мав навіть найменшого уявлення про те наскільки тут КРУТО! Цілий рік я був гуртковим.. Ця посада виявилась досить складна на початках. Весь час звонити до членів гуртка, повідомляти і після того всього всеодно приходили 3-4 людини з 8. Це був провал( … Але я вирішив, що потрібно ставити цілі та рушати по них. Ми організувались та відвідували всі акції, всі сходини, всі вишколи та свята. Це звичайно було дуже круто!

Табір! І от наступив час мого першого пластового табору “Турнір”. І тут я зрозумів, що всі акції, свята ФІГНЯ порівняно з цими враженнями! Кльові гуртірки, піонірки, майстерки, ігри та ватри. Напевне це була єдина подія на якій був присутній весь наш гурток “Вовків”. Але нажаль у спортивному дні з нашої зграї поїхав Дмитро Рудик, через те що зламав руку( … Печально.. Але все ж ми провели весело, а головне з розумом час!

Закінчилось таборове літо.. І от вся станиця очікує на Відкриття Пластового Року.. Доречі на ньому мене взяли інструктором. Я думав, що буде нудно, нецікаво.. Але під час квесту я і Катя Теренівська стояли на “Чоті Крилатих”. Ваау! Як це ж було весело) Весь стадіон був в паперових літачках), всі сміялись! Вже після ВПР у нас була Курінна “НЕ” Рада.. Чому “НЕ”? Все через, те що на раду приїхало всього лиш 9 членів куреня! І то, з низ 8 учасники) .. Але ми мали теренову гру, гутірки про пітарди, про дівчат)) було надзвичайно афігенно!

Далі були гурткові сходини, як завжди.. Ми поміняли наш гуртковий провід. У гуртку я поки що єдиний учасник, але наполеглевість моїх Вовків просто вражає!) І от сьогодні(1 листопада 2015) на закритті XII “Крайової Спартакіади” повинні заприсягти 4 юнаків! Звичайно я як курінна преса буду все фотографувати і ви зможете побачити все у спільнотах нашого куреня(знизу)..

За час мого пластування я навчився відповідальної піонірки, виживання, організованості. Я учасник, був гуртковим, зараз курінна преса та член прес-служби Тернопільського Пласту! Ви думаєте це багато? Чи мало? Я незнаю.. Але це мій результат і я ним горджуся!

Дякую за увагу!

P.S. Спільноти куреня: VKFB

Коментарі та думки