Мізюк Артем

Пл.уч., сам.г.ч.1 "Вовки" при к.ч.77 ім.І.Гавдиди, журналіст прес-служби Тернопільського Пласту

ВелоТернопіль

Дата публікації: 29 липня, 2015, 12:03,

Light-Lane-sécurité-a-velo-wideЖиття, як велосипед. Щоб тримати рівновагу, потрібно рухатись”– Альберт Енштейн. Саме цими словами розпочинається “ера велосипедів”.

Так довго люди нищили природу, забруднювали довкілля, закривали очі на все. Ми дійшли до того моменту, коли людина не цінити навіть себе! Фастфуд, кола, чіпси, снеки – ви задумувались ким ви станете в майбутньому з таким харчувнням? Лише 1/10 всіх тернополян займається щоденно спортом та веде здоровий спосіб життя.

 

 

Одного разу мені поталанило прийти на зустріч велосипедистів “Bikes&Brain”, яка проводилась у пластовій домівці. Саме тоді пішла ідея та прагнення створити ВелоТернопіль. Ми проаналізували велоінфакструктуру Тернополя та зрозуміли, що її у нас взагалі немає. Пізніше почали більше розголошувати нашу ідею та заохочувати людей. Кожного місяця обов`язково відбуваються різні акції, фестивалі з участю ВелоТернополя. Також останньої п`ятниці місяця о 18:00 на Театральоному майдані відбувається critical mass, де збираються велосипедисти Тернопілля.

Коментарі та думки