Свято Весни моїми очима

Дата публікації: 26 травня, 2016, 21:40, Тема:

На минулих вихідних уся тернопільська станиця вирушила на щорічний триденний захід під назвою «Свято Весни». До нас приєдналися пластуни з Бережан, Козови  та Бучача. Усіх разом нас було майже 300 учасників. А ще у суботу в гості приїхало новацтво нашої станиці.

Я дуже чекала на цю мандрівку: було цікаво у якій місцевості цього року вона відбуватиметься, адже щоразу ми потрапляємо у нове місце. Це допомагає краще пізнати різні куточки Тернопільської області, дізнатися святі місця, історію нашої місцевості. Цього року «Свято Весни» відбулося в урочищі Монастирок поблизу м. Бережани, Тернопільської області. Там дуже гарно: кругом ліс, тече джерельна вода, побудована хресна дорога й каплиця, а поруч озеро.

Я знала, що «Свято Весни» проводять з метою перевірки готовності куренів до таборового літа. Тому я готувалася заздалегідь, особливо повторювала піонерку.  Як і на кожному таборі, перший день був складним: кожен курінь мав встигнути розтаборуватися, побудувати усі таборові споруди і налагодити роботу на кухні. Наш курінь ч. 58 ім. Катерини Білокур перший, який встиг зварити обід. І нас це надихнуло й надалі дотримуватися програми. Якщо ви пластун – то знаєте, що таке алярм. Ми на нього чекали і дуже хотіли, а коли провід посеред ночі вирішив нам його влаштувати, то ми так нехотячи вилазили із теплих спальників. Але було цікаво і корисно! Бо ми маємо завжди бути готовими до випробувань.

Цьогорічне «Свято Весни» було неймовірно крутим. Стільки цікавих точок програми провід продумав для нас. Найбільше мені запам’яталися кулінарний та інтелектуальний змаги. Під час «Свята Весни» я ще більше здружилася з новими дівчатками у нашому курені і намагалася їм допомагати, особливо із розставлянням і складанням наметів – то ж ціла наука))).

Ті емоції, які я отримала на цих вихідних, зарадили на ціле літо. Дуже сподіваюся, що літні табори будуть такими ж цікавими та насиченими і усі ми повернемося з незабутніми враженнями та досвідом. Усім раджу їздити на подібні заходи!

Пл.прих. Маряна Удич

Курінь ч. 58 ім. Катерини Білокур

Коментарі та думки