Олеся Стецок про свій перший юнацький табір

Дата публікації: 29 травня, 2015, 14:45,

-o7JLPcQLy0Знаєте, недавно я думала, яке літо було найбільш цікаве та незабутнє. На мою думку, це те, коли я вперше поїхала зі своїм куренем на пластовий табір “Княжий Град”.
Усі мої родичі та друзі думали, що я втечу звідти у перший же день, та моє рішення було непохитним. Я зібрала наплічник та вирушила на місце, де проводився табір. Перші три дні були й справді важкими, але виховниця та пластові подруги підтримали мене. Наступні дні були неймовірно веселими та незвичайними. Вони були настільки насиченими, що за 15 хвилин розмови з сім’єю, не вдавалося передати й половини того, що насправді відбувалося. Особливо запам’яталися ватри, на яких співали ліричні пісні, ігри, які здружували навіть найзапекліших ворогів.
Та найважливіше те, що я навчилася бути працьовитою та більш відповідальною. Я відчула себе частиною великої пластової сім’ї, яка за два тижні стала наче рідною. Якщо чесно, то в Тернопіль повертатися я вже не хотіла, бо розуміла, що там на мене чекають сірі будні. Саме це літо я завжди буду згадувати з посмішкою на обличчі.

O_c1w2CyGrs

 

Коментарі та думки