Що для мене Пласт?

Дата публікації: 3 лютого, 2014, 16:40, Тема:

Сьогодні станиця Тернопільського Пласту налічує 417 членів. Для кожного з них ця організація стала частинкою життя. Пласт об’єднує зовсім різних людей. Зазвичай прості, пересічні громадяни, добре не знайомі із Пластом вважають це неперспективною організацією.

А що говорять про Пласт самі пластуни?

З допомогою декількох запитань ми побачимо, що вони думають щодо цієї організації.

Борщ Роман

Пласт для мене вже став стилем життя. Це середовище, в якому я проводжу велику частину свого вільного часу та знайшов друзів і однодумців. Тут я вже майже 2,5 роки. Найбільшими досягненнями для мене є мій гурток «Кондори», які вже 1 рік в Пласті, також –  стати гетьманичем на Орликіаді 2013. Наразі прес-секретар станиці Тернопіль. Пласт навчив мене зорганізованості, що напевно найголовніше, також дав можливість переосмислити поняття патріотизму, держави. Пласт – це стиль життя.

Грабчук Віталік

Пласт для мене є невід’ємною частиною життя. В Пласті я більше 10-ти років.Своїм досягненням в Пласті вважаю подення і засвоєння всіх його складових, які мені доступні.Корисним я для себе знаходжу практику організації заходів та навики різних видів регламентованих відносин. Пластування це не спосіб життя, але воно значною мірою впливає на світогляд.

 

Гребеняк Мирослава

Для мене Пласт – це велика гра. Я в Пласті вже 4 роки. Із досягнень – на даний момент я пластунка – прихильниця, здаю першу пробу, курінний суддя. Мені Пласт дав багато нових знайомств та зробив цікавішим життя. Так, пластування – це стиль життя.

Шимків Ольга

Пласт – це моя друга домівка, організація, яка дає поштовх до саморозвитку. В Пласті я 7 років. Я -пластунка – вірлиця. Але найбільшим досягненням для мене було стати зв’язковою свого куреня, бачити як ростуть і виховуються дітки.Пласт став частинкою мого самовиховання, і все чого я тут навчилася стало дуже корисним для мене. Чи пластування це спосіб життя? Так, тому, щоколи ти став пластуном – це назавжди. Адже  Пласт не для всіх, і коли людина приходить сюди, занурюється  в чар пластування – то це на все життя.

Корольчук Сергій

Пласт – це школа життя, яка вчить більше ніж класична школа.В Пласті я вже 8 років. Найбільшим досягненням для мене є те, що я зв’язковий, та моральні нагороди, які получаю від того, що зараз роблю. Корисним для себе в Пласті знаходжу контакти. Це дійсно спосіб життя і мислення. Пластуни – це окрема спільнота людей у всьому світі.

Островська Олена

Пласт – це для мене друга сім’я, де почуваю себе дуже комфортно. В Пласті я майже 1 рік. Корисним знаходжу те, що Пласт значно впливає на самовиховання. В деякій мірі – пластування це стиль життя.

Обач Юра

Пласт – це великі можливості у розвитку, та місце, де можна поспілкуватись із розумними, хорошими та творчими людьми.Я в Пласті 5 років. Наразі є новацьким виховником і здаю третю пробу.Під час пластування я маю можливість організовувати заходи, практикувати ті знання, які я засвоюю, що є надзвичайно корисним. Пласт – це та стартова площадка, де маєш багато місця для розвитку.Як і у кожній справі, у Пласті є свої фанатики, у яких спосіб життя –  пластування. У декого це проходить за рік, у когось довше, але практично у всіх, хто залишається пластувати більше ніж 3 роки, цей перехід був/є. Але особисто для себе так не вважаю.

Більчук Марія

Пласт – це моя сім’я. Тут я найшла всіх своїх друзів. Це частинка мене, мого життя і я не можу від нього відійти.До нього належу вже 5 років.Найбільшим досягненням на даний момент для мене є бути гуртковою у своєму гуртку.Через самовиховання Пласт змінив мене в кращу сторону.Так, звичайно, пластування – це спосіб життя.

Отже, тут ми побачили різні та в деякій мірі схожі думки щодо Пласту. Надіємося, що кожен, хто прийшов сюди, знайшов тут частинку себе, можливо, у чомусь поміняв погляди. Але напевно ніколи ніхто не жалів про те, що належить до цієї організації та має право називати себе пластуном.

Коментарі та думки