Софія Цепенда: Рік в Пласті

Дата публікації: 20 жовтня, 2015, 21:27,

Вступивши в Пласт мені було 13. Уже як рік я у цій органцізації. Про Пласт я дізналася від своїх однокласників. За рік я побувала на різних акціях, ярмарках, а також на вишколах. Звісно цього річ я поїхала на курінний табір. Він відбувався в с. Антонівці, Шумського району. Перших три дні було звісно важко, адже було багато таборових робіт. Під час табору я дізнавалася для себе щось нове. Протягом табору в мене залишились лиш хороші спогади. Найяскравішими моментами були це обмін проводом, Івана Купала, мандрівка і звісно теренова гра. Завдяки табору я здружилася не лише із своїм куренем,а й з іншими. По закінченню табору нам роздавали посвідки. Для мене стало здивуванням що я стала першункою серед прихильниць.
Після цих 14-ти днів проведених в лісі без звя’зку я  зрозуміла, що краще проводити свій вільний час з друзями, а не за комп’ютером.
Приїхавши додому було багато вражень та емоцій. Дуже вдячна всім подругам ,за їхню підтримку на таборі. Якби не вони, то 2015 рік був би для мене буденним ,як і завжди. Сподіваюсь, що цей 2016 рік буде цікавим і насиченішим.

Коментарі та думки