“Три проблеми України”: Степан Семенів

Дата публікації: 28 квітня, 2014, 21:26, Тема:

Сьогодні ми маємо змогу дізнатися думку пластуна, власника поліграфічного агентства «Паперівка» Степана Семеніва.

10177515_613426885405492_9071311911935822446_nВідсутність довгострокового стратегічного вектора розвитку країни і регіонів. Таке враження, що держава існуватиме сьогодні, можливо завтра. А дальше темнота і кінець. Лишень в деяких містах є якісь потуги в цьому напрямку. Здавалося, що незалежність ми здобули давно, але нам постійно насаджувалося якесь не зрозуміле майбутнє. Тепер ми пожинаємо плоди бездіяльності влади(сепаратисти на сході, чужий Крим), не було якоїсь об’єднавчої політики. Постійно перед виборами були питання, якими всі спекулювали, а прийшовши до влади починали набивати кишені.

Застаріла освітня система. Безкоштовна освіта з часом погубить нашу країну. Багато батьків відправляють дітей до університетів тільки заради диплома, причому батьки сидять за кордоном і оплачують своїм «чадам» сесію, а от після закінчення ми отримуємо багато дипломованих спеціалістів, але безробітних спеціалістів.

Корупція. Тут все банально і просто. Цей невидимий звір з’їдає податки всіх громадян і зробити з цим ми нічого не можемо. Важко собі уявити як це піти до лікаря і не залишити в нього 100, а то й більше гривень. Щоб позбутися корупції нам варто усвідомити, що винен не тільки той хто бере, а й той хто дає.

Коментарі та думки