“Три проблеми України”: Віталік Дерех

Дата публікації: 9 травня, 2014, 22:09, Тема:

Думаю, що багато хто знає Віталіка Дереха- класного пластуна і журналіста. Отже, три проблеми на думку Віталія:

d7rM1BqdguMПерша проблема – це матеріальна зацикленість. Люди, які ставлять матеріальні цінності вище за інтелектуальні, духовні та чуттєві, приречені жити в погоні за матеріальним, не отримуючи задоволення від життя і від здобутих речей. При тому, ця матеріальна зацикленість, сприяє бідності через дріб’язковість. Ми почали позбуватися цієї зацикленості в момент, коли зрозуміли що можемо втратити все. Тоді матеріальне (курс долара, ціни і т.д.) відійшло на другий план. І найсильніші почуття – жаль за втраченим життям хороших людей, почали змінювати нас на краще.

Друга проблема – стадний інстинкт. Дивитися скоса на того, хто поводиться по-іншому ніж усі – наслідок нашого тоталітарного мурашиного минулого. Але поступово ця манера викорінюється сучасним мультимедійним життям. Звичайно, як це буває після зняття довготривалої заборони, бувають гіпертрофовані випадки. Але  з часом все ввіллється в адекватне русло.

І третя проблема – бюрократизм. Його, знову ж таки, ми отримали з старої радянської системи. Але замість викорінювати, ми ще більше його розвинули. І цей бюрократизм стає джерелом дуже багатьох несправедливостей в нашій країні. Поки що ми навіть не намагалися з ним боротися.

 

Коментарі та думки