“Три проблеми України”: Ліля Трач

Дата публікації: 3 квітня, 2014, 21:42, Тема:

Сьогодні кожен має можливість зробити Україну кращою. Але спочатку, потрібно зрозуміти першоджерело проблеми. Пластуни, як і всі свідомі українці, беруть активну участь у житті суспільства.

Пропоную вашій увазі проект “Три проблеми України”, в якому кожен бажаючий зможе висловити свій варіант вирішення трьох, на його думку, головних проблем в Державі.

Першою з нами поділилась своєю думкою голова Тернопільського Пласту Ліля Трач

tb98kqbnvWQ“Перша проблема – якість освіти”

“Як на мене одною з головних проблем яка за собою тягне ряд інших – це якість освіти в нашій державі. Саме так – Освіта, в усіх її аспектах починаючи з дитячого садочку. Педагоги часто забувають про велику вагу відповідальності яку вони  несуть виховуючи навіть 3 річну дитину. Потрібно привчати з малку, що розвиток  це і є наше успішне життя у майбутньому.  У вищих навчальних закладах часто стикаємось з проблемою викладачів-теоретиків, що викладають практичні дисципліни.  Пізніше зіткнувшись на вже роботі  з певними труднощами практично вирішити їх буде не можливо, оскільки теорія деколи може не спрацювати. І тут ми розуміємо, що якість такої освіти може дорівнювати нулю, або ж ви самі прагнете стати професіоналом і активно працюєте над цим. Але таких не багато.   Як на мене, освіта повинна бути завжди цікавою, повинні створюватись інноваційні методи у роботі з учнями чи студентами. Людина має потужний потенціал в своїй голові йому лише  потрібно дати правильний поштовх до розвитку.”

“Другою, і не менш важливою, – є політичний устрій…”

“«Як би ви вчились так як треба то мудрість би була своя..», так  багато років тому говорив Т.Г.Шевченко.  Проблема політичного стану в Україні. Багато несвідомих політиків що управляли і зараз управляють нашою державою, складається  таке враження,  що  всі роки навчання вони  відсиділи «на гальорці», і не  вчитись «так як треба».  Як результат маємо несвідомий апарат державного управління. Хоча революція Євромайдану цю проблему долає, наш народ став єдиним, ми справді відчуваємо що ми є українці, найголовнішим є те, що ми горді за Україну. Ми стаємо братами і сестрами, в нас попереду – велике майбутнє.”

“Третя проблема – особиста мотивація кожного…”

“Третя проблема України, на мою думку, це мотивація кожного громадянина, мотивація самого себе до кращого. Якщо в країні буде жити більший відсоток пасивного населення, то і вся країна такою буде. Ось цю життєву мотивацію до пізнання та розвитку потрібно зароджувати чи насаджувати ще з малечку, мотивація повинна бути підсвідомою. Ми маємо хотіти жити, активно жити, використовувати раціонально свій потенціал. Проблеми кожної людини «сидять»  в неї в голові, немає проблем, є  багатогранне життя. Освіта – головне, оскільки вона дає змогу людині думати, і розвиватись. Під словом «Освіта» я не маю на увазі диплом вищого навчального закладу, головна ідея це навчитись «користуватись» своєю головою,чи навчаєтесь ви в школі, чи в університеті, чи займаєтесь будь-якою іншою альтернативною освітою.”

Коментарі та думки