Зовнішній вигляд

Дата публікації: 16 квітня, 2015, 21:00,

IvZrqlN-ZC0По зовнішньому вигляді ми оцінюємо все. Предмети, речі, людей. Є така банальна фраза: «Зустрічають по одежі, проводжають по розуму», і це правда. Я б назвала це величезною помилкою людини. Бо справді, скільки всього могло б бути іншого в долях людей, якщо б інші не звертали уваги на їхній зовнішній вигляд, а лише на внутрішні якості.

Кажуть, що одяг-це дзеркало душі. Можливо в певній мірі і так. Більшість молоді самовиражається, самоутверджується в такий спосіб. Це стає хоббі чи порфесією. Але часто буває, що побачишви людину, вона не скаладє на нас ефектного враження, але познайомившись ближче ми розуміємо, наскільки це цікава і оригінальна людина. Або ж буває і навпаки – коли ззовні ми приязні до людини, побачивши  її вперше, а поспілкувавшись довше, розуміємо, що це нецікава чи невихована і обмежена людина.

Z4w_yd4yjQДо прикладу, коли студент пише курсову роботу, то перш за все оцінюють технічне оформлення, а не зміст самої роботи. Це дуже несправедливо. Адже якщо сам текст, дослідження про яке там йдеться високого рівня йому можуть поставити «3» чи «4», але це вже з великою натяжкою, бо ж текст не вирівняний чи обвислий рядок. Книги ми також вибираємо за обкладинкою: чи яскрава, чи гарні ілюстрації, чи глянцева і так далі.

Якщо говорити про техніку, напркилад, автомобіль, то це мабуть єдина річ, на зовнішіній вигляд якої ми не звертаємо уваги в першу чергу. Тут для початку дивимося на її функції, рекомендації тощо. Це все я веду до того, що наша поведінка і наш вибір часто залежить від зовнішнього вигляду чого-небуть, а це є ознакою деградації особистості.

Коментарі та думки